Pomoc

Vzdálená pomoc

Nabízíme moderní a bezpečnou službu, založenou na nejnovější technologii vzdáleného přístupu do Vašeho počítače pomocí Internetu.

Ne vždy máme možnost vyrazit k Vám osobně a bez časové prodlevy. A jak zjistíte, v mnoha případech je to i zbytečné. Výpadky počítačů znamenají mnohdy obrovský provozní problém a z toho vyplývající finanční ztráty.

Jako řešení Vám nabízíme vysoce profesionální možnosti vzdálené pomoci. Většinu potíží uživatelů při práci na počítači, jako chyby SW, odvirování, instalace, konfigurace, „on-line“ telefonické konzultace apod., jsme schopni řešit ve velmi krátkém čase, pomocí tzv. vzdáleného přístupu. Výhodou pro Vás je velmi rychlá reakce z naší strany a především značná úspora Vašich peněz. Neplatíte dopravu specialisty a nečekáte zbytečně na jeho příjezd. Pouze zavoláte a technický specialista se s Vaším souhlasem připojí na počítač, na kterém máte potíže a problém vyřeší.

Využijte služby vzdáleného přístupu Remote Support. Výhodou této služby je možnost připojení prakticky odkudkoliv kamkoliv. Jste např. na hotelu v zahraničí a nejde Vám na notebooku spustit důležitá aplikace? Stačí Vám jediná věc – přístup k internetu. Problém vyřešíme my!

Pro firemní zákazníky, provozující vetší množství počítačů, nabízíme i on-line dohled. Stačí pouze nechat zapnutý počítač a na technickou podporu nahlásit závadu. Počítač může být opraven i mimo pracovní dobu.