Montáže VRZ

Další ze služeb, kterými se naše firma zabývá, jsou montáže a opravy výstražných zařízení pro automobily s předností jízdy a také pro automobily zajištující bezpečnost na komunikacích při opravách a údržbě.

Každá montáž je pro nás výzvou a možností se přiučit něčemu novému, tudíž se jako málo firem v tomto oboru, soustřeďujeme na speciální montáže na přání zákazníka.

Tyto montáže jsou prováděny dle platných norem a předpisů.

Pokud se rozhodnete opatřit vozidlo výstražným, opticko-akustickým zařízením, stačí nás kontaktovat, následně budou provedeny tyto kroky…

Jako první krok…

  • konzultace o montáži

Provádíme montáž světelných souprav typu VxT,VxL a nově na trhu rampy typu Magnum.

Provádíme montáž výstražných majáku VML,VMLC, dále je ke zvolené světelné soupravě nebo majáku je možné připojit přídavné výstražné světla, umístěné v přední nebo zadní části automobilu, nainstalujeme i přídavné světelné návěsti STOP nebo STOP/POLICIE.

Montáž se provede na sluneční clonku u spolujezdce nebo pevnou montáží v zadní části automobilu. Dále se všechna tato zařízení připojí na zesilovač s ovládací jednotkou. Reproduktor bude umístěn v přední části automobilu, automobil ale i Vás můžeme vybavit přenosným počítačem nebo tabletem.

Druhý krok

  • dohodnutí termínu o provedení montáže.

My a naši technici se snažíme vycházet zákazníkům co nejvíce vstříc, je nám jasné, že né vždy je možné, obejít se bez vozidla v průběhu pracovního týdne a jsme proto připraveni, provádět montáže také o víkendech a svátcích.

Třetí krok

  • předání montáže, při které jste seznámeni s ovládáním a funkcemi výstražného systému.

  Obdržíte od nás Protokol o provedení montáže, popřípadě zápis pro STK o zvýšení výšky vozidla.

  V areálu naší firmy se nachází stanice technické kontroly, kde je rovnou možné, využít jejich služeb.

Montáž výstražného zařízení si řádně zdokumentujeme, abychom byli připravení pro případnou potřebu pružně reagovat na dotazy a požadavky.

Děkujeme za Váš čas a budeme se na Vás těšit.